ספארי באוגנדה

טיולי ספארי פרטיים לאוגנדה

טיולי ספארי באוגנדה

אוגנדה היא מדינה במזרח אפריקה, שיושבת על חופו של אגם ויקטוריה. היא גובלת בקניה, דרום סודן, טנזניה, רואנדה וקונגו. אוגנדה זכתה לעצמאות מבריטניה בשנת 1962 והיא נחשבת לאחת המדינות היפות ביבשת. בשל נופיה עוצרי הנשימה כינה אותה וינסטון צ'רצ'יל – 'הפנינה של אפריקה'.

טיול באוגנדה על קו המשווה

אוגנדה פחות מתוירת ממדינות אפריקאיות כמו קניה או טנזניה, אבל בעשור האחרון יותר ויותר מבקרים מגלים את הקסם שטיול לאוגנדה יודע להציע. המדינה הזו מרהיבה ביופייה ומשלבת אזורי סוואנה צחיחים, ג'ונגלים טרופיים ופסגות מושלגות בפסיפס נופי שלא תפגשו בשום מקום אחר. העובדה שמדובר במדינה משוונית מקנה לחלק מטיולי הספארי באוגנדה חוויה ייחודית ושונה מאוד מטיול ספארי רגיל.

בשמורת קווין אליזבת תמצאו סוואנה אדירה משובצת אגמי מים מתוקים שסביבתם שוקקת חיים: היפופוטמים, פילים, אריות ושימפנזים. תצפית על שימפנזים באוגנדה היא אטרקציה ייחודית ויוצאת דופן.

בפארק הלאומי מפלי מורצ'יסון שבצפון אוגנדה תוכלו להתפעל מההוד הנפלא של מקורות הנילוס הלבן, שקוצף במפל אדיר בגובה 45 מטר, ונחשב לאחד ממפלי המים היפים בעולם. הנועזים שבכם יוכלו להתנסות בחוויית ראפטינג בנילוס הלבן שרק חוויות מעטות משתוות לה.

גורילות באוגנדה

אין ספק שאף טיול באוגנדה לא יהיה שלם בלי מפגש עם אחת החיות הכי מסתוריות באפריקה – הגורילה. אוגנדה היא אחת המדינות הבודדות באפריקה בהן עדיין ניתן לפגוש בגורילות, ומי שרוצה לראות מקרוב את החיה המופלאה הזו מומלץ שלא יוותר על טיול ספארי בפארק הלאומי בווינדי שהוא אחד מבתי הגידול האחרונים של גורילת ההרים הנדירה.

אנחנו באפריקני מציעים טרקים ייחודיים בעקבות הגורילות בפארק בווינדי בנוסף לטיולי ספארי בשמורות אחרות באוגנדה. טיולי הספארי של אפריקני נערכים תוך התאמה אישית לחלומות של הלקוח, ולצד ההדרכה המקצועית אנחנו מקפידים על סטנדרט עילי ומפנק בו כל תחנה נבחרת בקפידה וכל סידורי השינה מתבססים רק על לודג'ים יוקרתיים וגלאמפינג ברמה גבוהה.

ככה נראה חלק מטיול ספארי בטנזניה

לקוחות ממליצים

keyboard_arrow_up Call Now Button
טיול באפריקה עם אפריקני