הכירו את אפריקני- אפריקה למתפנקים!

טיול לאפריקה למתפנקים!

תדמיינו לכם שאתם יושבים במרפסת שלכם מוקדם בבוקר ונהנים מניחוחות הקפה שמונח לידכם, הכל שקט מסביב, רק ציוץ ציפורים נשמעים מידי פעם. אתם לוקחים לגימה, כשלפתע! מטרים ספורים מכם אתם מבחינים במרדף של לביאה אחרי באפלו עסיסי. תוך מספר שניות מגיע אליכם מלצר עם ארוחת הבוקר שלכם וכשהאבק מהמרדף יורד, גם הלביאה מתחילה את הסעודה שתפסה זה הרגע. אתם והלביאה נמצאים בערך בארוחה זוגית. כך, במרכז הסוואנה, אתם יושבים במרפסת של הלודג' המפנק שלכם ומתבוננים במופע של הטבע, אתם בספארי של קניה.

טיול באפריקה
הנוף מהאוהל

 

קוראים לי איגור, אני משדות ים ואני הבעלים של אפריקני – אפריקה למתפנקים.

אפריקני מתמחה בהפקת טיולים ייחודיים לאפריקה ומעניק חוויה מגוונת ובלתי נשכחת. מה זה טיולים ייחודיים אתם שואלים? הכוונה לטיולים המשלבים ביקור בשמורות טבע פרטיות, טיולים רגליים בלב הספארי, תצפיות סודיות, טיולי לילה לאור הכוכבים וגם מקומות לינה מפנקים, למשל כאלה עם מרפסת הצופה אל בריכת מים טבעית שמושכת אליה חיות רבות או לודג' על שפת הנהר. כמו כן, בטיולים ייחודיים אלה ניתן גם לשלב הליכה עם גורילות בג'ונגל של אוגנדה, משחק גולף במגרש בו מסתובבות חיות פראיות בחופשיות ובסיום אפשר להתפנק בנופש באחד האיים האקזוטיים שליד כמו מאוריציוס, ריוניון ,איי סיישל או זנזיבר.

טיול באפריקה
טיול באפריקה

התאהבתי באפריקה מהביקור הראשון שלי בה, כשעליתי להרי הסימיאן שבאתיופיה הנושקים לגובה של כ 4000 מטר. ראיתי את מאות  בבוני הג'ילאדה המיוחדים  מהלכים על ההרים הגדולים, והנוף היה פשוט עוצר נשימה. מאז אני ממשיך לחקור וללמוד עליה כשהמטרה שלי היא להפיק טיולים שיגרמו ללקוחות שלי להתרגש, ליהנות ולרצות לחזור שוב.

טיול פרטי באתיופיה
בבובני הג'ילאדה בהרי סימיאן שבאתיופיה

אחד הדברים שמייחדים אותי זה היחס האישי שאני נותן לכל אחד מלקוחותיי שמגיעים אלי.  אנחנו יכולים לשבת לאורך זמן על קפה או ויסקי במשרד שלי וביחד יוצרים את החופשה המושלמת.

תוך כדי היכרות מעמיקה עם הלקוחות, אני בונה להם חופשה שמותאמת בדיוק אליהם. מכיוון שיש לי תחומי עניין ועיסוקים רבים, אני מצליח להתחבר להרבה אנשים ולהבין מה הם מחפשים.

טיול לאפריקה עם אפריקני
הכל מתחיל מכוס קפה

זו הזדמנות גם לספר לכם קצת על עצמי: נשוי לאשה מקסימה ואבא לבני הקטן לביא.

אני אוהב לטייל בארץ, מכין בירה ביתית , בלילות מתופף בלהקה שמנגנת רוק כבד, אנחנו תכף מוציאים אלבום. בבקרים אני מנגן על פאנטאם – כלי הקשה מיוחד מאוד, כמו כן, אני מתחיל לפתח יותר את תחביב הצילום שלי , רוכב על אופניים (לפחות משתדל ), מקיף את עצמי באנשים שאני אוהב ופשוט נהנה לחיות!

טיול לאפריקה עם אפריקני
טיול לאפריקה עם אפריקני

 לכתבות נוספות על אפריקה לחצו כאן

להזמנת טיול פרטי לאפריקה השאירו פרטים באתר או התקשרו.

keyboard_arrow_up Call Now Button
טיול באפריקה עם אפריקני